Reklama

 

 



Pola Nadziei: Zebrano ponad 13 tys. zł dla Hospicjum

11/04/2022 17:18

Żółte żonkile to znak rozpoznawczy Pól Nadziei, które po raz 14 zorganizowano w Kołobrzegu. Wolontariusze w żółtych koszulach z puszkami i żonkilami wyruszyli o godzinie 9:00 z Hospicjum.

Wśród 195 kwestujących osób byli głównie uczniowie szkół ale i wolontariusze, którzy pracują na co dzień w recepcji czy przy pacjentach, a nawet całe rodziny.

Żonkile, które wolontariusze rozdawali podczas tegorocznej akcji były własnoręcznie wykonane m.in. przez pracowników hospicjum nieco inne. Dzięki ciężkiej pracy wolontariuszy i hojności tych, którzy wrzucali pieniądze do puszek, ostatecznie zebrano 13.218,30 zł dla Kołobrzeskiego Hospicjum.

 


- Dziękujemy Wolontariuszom za Ich ciężką pracę, Darczyńcom za wsparcie oraz Pracownikom Santander Bank Polska w Kołobrzegu ul. Młyńska 10a/U1, którzy pomogli nam w szybkim podliczeniu pieniędzy - napisała w krótkim komunikacie - Alina Hajdamowicz, Koordynator wolontariatu Hospicjum w Kołobrzegu
 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości