Reklama

 

 



Policjanci ostrzegają i tłumaczą jak działa gra w 3 kubki

29/07/2020 09:45

„Nie masz szans na wygraną! Przystępując, do gry stracisz pieniądze!" Tak apelują mundurowi do potencjalnych graczy w 3 kubki czy 3 cukierki. Zachęcających do gry można spotkać w rejonach nadmorskich, między innymi Kołobrzegu czy Ustronia Morskiego.





„Na czym dokładnie polega gra? Prowadząca ją osoba posługuje się trzema kartami lub trzema kubkami. Tasując karty lub zmieniając błyskawicznie ustawienie kubków, daje graczowi – po wpłaceniu określonej kwoty – za zadanie wskazanie wygrywającej karty albo kubka skrywającego kulkę lub cukierek. Jednak najczęściej oszust współpracuje ze „wspólnikami". Pozoruje grę, a przypadkowa osoba uwierzyła, że prowadzący jest ogrywany. Kiedy poczuje się zachęcona, aby dołączyć do zabawy – początkowo wygrywa. Jednak tylko do momentu, kiedy zaczyna stawiać większe kwoty" - komunikuje kołobrzeska policja.



We wtorek mundurowi odwiedzili hotele, ośrodki i pensjonaty. Wywiesili tam plakaty ostrzegające przed udziałem w grze. Jednocześnie dodają, że w sytuacjach zagrożenia można ich powiadomić dzwoniąc na nr 112 lub 997.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Urlopowicz - niezalogowany 2021-07-08 11:22:48

    To samo w tym roku w czerwcu, parę razy dziennie ustawiają się pod latarnią w Kołobrzegu, jest 5-6 mężczyzn i kobieta ok. 40. Dwójka ładnie ubrana, dwóch mężczyzn na czatach, facet od kubka i 2-3 dziadków którzy obserwują co się dzieje dookoła. Policja otrzymuje kilka zgłoszeń dziennie. Zdjęcie ekipy: https://imgur.com/a/0l1Xr6P

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Wczasowicz - niezalogowany 2021-08-23 16:06:56

    Policja chyba wspolpracoje z oszustami bo przysyla umundurowanych policjantow,zeby oszusci mieli czas sie ulotnic,ciezko wyslac tajniakow I zgarnac cala szajke,jak to nasza policja

    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Wasyl - niezalogowany 2021-08-27 21:59:46

    Jest cała grupa tych typów , stary łysy miesza trzema kostkami i gracze naganiacze mały łysy przeważnie w kaszkiecie albo czapce gra i prowadzi do bankomatu desperata który już coś stracił żeby wybrać pieniądze z chęcią odegrania się i traci kolejne, wysokich dwóch kobieta jedna blondynka druga ruda ( ale wiadomo kobiety mogą zmienić kolor włosów ????) i jeszcze wielu innych, kiedyś naliczyłem z kumplem kilkanaście osób a policja albo ma z nimi układ albo się ich boi, tak to wygląda w skrócie. Turyści są naiwni i tracą pieniądze nie raz ciężko zarobione, a he hieny nieroby żerują na naiwności i chęci zdobycia łatwej kasy. Pamiętajcie w tą grę przeciętni ludzie nie są w stanie wygrać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości