„Nie masz szans na wygraną! Przystępując, do gry stracisz pieniądze!" Tak apelują mundurowi do potencjalnych graczy w 3 kubki czy 3 cukierki. Zachęcających do gry można spotkać w rejonach nadmorskich, między innymi Kołobrzegu czy Ustronia Morskiego.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To samo w tym roku w czerwcu, parę razy dziennie ustawiają się pod latarnią w Kołobrzegu, jest 5-6 mężczyzn i kobieta ok. 40. Dwójka ładnie ubrana, dwóch mężczyzn na czatach, facet od kubka i 2-3 dziadków którzy obserwują co się dzieje dookoła. Policja otrzymuje kilka zgłoszeń dziennie. Zdjęcie ekipy: https://imgur.com/a/0l1Xr6P
Policja chyba wspolpracoje z oszustami bo przysyla umundurowanych policjantow,zeby oszusci mieli czas sie ulotnic,ciezko wyslac tajniakow I zgarnac cala szajke,jak to nasza policja
Jest cała grupa tych typów , stary łysy miesza trzema kostkami i gracze naganiacze mały łysy przeważnie w kaszkiecie albo czapce gra i prowadzi do bankomatu desperata który już coś stracił żeby wybrać pieniądze z chęcią odegrania się i traci kolejne, wysokich dwóch kobieta jedna blondynka druga ruda ( ale wiadomo kobiety mogą zmienić kolor włosów ????) i jeszcze wielu innych, kiedyś naliczyłem z kumplem kilkanaście osób a policja albo ma z nimi układ albo się ich boi, tak to wygląda w skrócie. Turyści są naiwni i tracą pieniądze nie raz ciężko zarobione, a he hieny nieroby żerują na naiwności i chęci zdobycia łatwej kasy. Pamiętajcie w tą grę przeciętni ludzie nie są w stanie wygrać.
To samo w tym roku w czerwcu, parę razy dziennie ustawiają się pod latarnią w Kołobrzegu, jest 5-6 mężczyzn i kobieta ok. 40. Dwójka ładnie ubrana, dwóch mężczyzn na czatach, facet od kubka i 2-3 dziadków którzy obserwują co się dzieje dookoła. Policja otrzymuje kilka zgłoszeń dziennie. Zdjęcie ekipy: https://imgur.com/a/0l1Xr6P
Policja chyba wspolpracoje z oszustami bo przysyla umundurowanych policjantow,zeby oszusci mieli czas sie ulotnic,ciezko wyslac tajniakow I zgarnac cala szajke,jak to nasza policja
Jest cała grupa tych typów , stary łysy miesza trzema kostkami i gracze naganiacze mały łysy przeważnie w kaszkiecie albo czapce gra i prowadzi do bankomatu desperata który już coś stracił żeby wybrać pieniądze z chęcią odegrania się i traci kolejne, wysokich dwóch kobieta jedna blondynka druga ruda ( ale wiadomo kobiety mogą zmienić kolor włosów ????) i jeszcze wielu innych, kiedyś naliczyłem z kumplem kilkanaście osób a policja albo ma z nimi układ albo się ich boi, tak to wygląda w skrócie. Turyści są naiwni i tracą pieniądze nie raz ciężko zarobione, a he hieny nieroby żerują na naiwności i chęci zdobycia łatwej kasy. Pamiętajcie w tą grę przeciętni ludzie nie są w stanie wygrać.