W nocy z soboty na niedzielę doszło do zdarzenia na drodze wojewódzkiej nr 163. W okolicy miejscowości Stramnica pod Kołobrzegiemauto marki Skoda wypadło z drogi. Pojazd wjechał do rowu rozbijając cały prawy bok i urywając koło. W rozbitym samochodzie nikogo nie było. Teraz policja ustali kto prowadził auto i czy był w tym momencie trzeźwy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze