Do niezwykle niebezpiecznego incydentu doszło na terenie placu zabaw przy ul. Obrońców Westerplatte. Między stołem do tekballa a urządzeniami zabawowymi, tuż przed godziną 15, runęło drzewo. Na miejscu znajdowała się wówczas grupa dzieci. Na szczęście nikomu nic się stało, jednak zarówno maluchy, jak i ich rodzice byli przerażeni. Na miejsce wezwano straż pożarną, która zajęła się usunięciem powalonego drzewa. Co się stało i dlaczego doszło do tak niebezpiecznej sytuacji? Do tematu wrócimy jutro.




Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze