Reklama

 

 



Skradziono mercedesa. Właściciel prosi o informacje

11/01/2021 10:08

Pojazd marki Mercedes klasa V został skradziony 10 stycznia około 7.40 z ulicy Rybackiej. Jak informuje właściciel, zaledwie pięć minut później samochód widziany był na ulicy Żurawia w okolicach siedziby Państwowej Straży Pożarnej.



Mercedes posiada nalepkę w postaci polskiej flagi na klapie bagażnika. W środku pojazdu były dwa foteliki dla dzieci. Właściciel prosi wszystkich, którzy posiadają jakieś informacje lub możliwość sprawdzenia monitoringu o kontakt pod telefonem : +48509589912 lub zgłoszenie się do komisariatu policji w Kołobrzegu.



Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości