Piękna pogoda nad morzem wyciąga mieszkańców z domów, a turystów z hoteli – to jedne z najlepszych pogodowo, w ciągu ostatnich lat, Świąt Wielkanocnych w Kołobrzegu. W sobotę temperatura przekroczyła 16 stopni, choć nad samym morzem było chłodniej, w wielkanocną niedzielę także można się opalać w słońcu. Oby tak pozostało aż do lata.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze