
Zobaczcie, jak na zdjęciach naszych Czytelników, wyglądają skutki potężnej wichury, która w sobotę przeszła nad Kołobrzegiem. Dziękujemy za wszystkie nadesłane przez Was fotografie.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.a do niedzieli nikt nie zabezpieczył dziury po wodociągach na katedralnej, może dyrektor w nią wpadnie to zabezpieczy
a do niedzieli nikt nie zabezpieczył dziury po wodociągach na katedralnej, może dyrektor w nią wpadnie to zabezpieczy