Jarosław Dembski, właściciel spółki, która zwyciężyła w przetargu i zakupiła ośrodek „Gryf” przesłał do naszej redakcji oświadczenie w sprawie stanowiska Starostwa Powiatowego. Przypomnijmy; zarząd powiatu odstąpił w ubiegły piątek od umowy ze spółką, co oznacza dla Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej przepadek wadium w wysokości prawie 3 mln zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze