Kilkanaście ekip przystąpi do Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych, które zaplanono w Ustroniu Morskim. Imprezę zaplanowano w najbliższą sobotę od godz. 11.00, na stadionie sportowym w Ustroniu Morskim. W programie oprócz zmagań druhów prezentacja drużyn pożarniczych oraz występ strażackiej orkiestry dętej "Morka".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze