Reklama

 

 



Sukcesy LaPassionek w Gdańsku. Mamy mistrzynię Europy

16/11/2022 06:20

W Gdańskiej Hali AWFu odbyły się Mistrzostwa Europy połączone z IX Grand Prix Aleksandry Kobielak w Fitness Sportowym. W Mistrzostwach wzięło udział 250 zawodników, Kołobrzeską Akademię Akrobatyki LaPassion reprezentowało tym razem 7 zawodniczek.

 

Najlepiej ze wszystkich kołobrzeżanek zaprezentowała Malwina Jezierska. Młoda akrobatka w kategorii indywidualnej Fitness Show do lat 15 zdobyła złoty medal a tym samym tytuł Mistrzyni Europy 2022, solidnie wyprzedzając swoje konkurentki.

 

Mocną 6 pozycję zajęła w tej samej konkurencji - Laura Tolwaj. Marika Jezik sięgnęła po 5 miejsce w kategorii Fitness Dance do lat 15 a jej klubowa koleżanka Paulina Kiełbasa zajęła 6 miejsce w tej samej konkurencji. Równie dobrze zaprezentowała się Aniela Popiół, która w kategorii  Fitness Show uplasowała się ostatecznie na 8 pozycji. .

Reklama

 

Po raz pierwszy zastartowały młodziutkie zawodniczki Zuzanna Zatorska i Kaja Owczarek, które rywalizowały w indywidualnej kategorii Fitness Dance i zostały zakwalifikowane do pierwszej „Dwunastki”. Obie zrobiły swój program i wróżymy Im sukcesy w przyszłości. Jak widać zawodniczki trenujące pod okiem Magdaleny Kozak i Marty Kuchna trzymają się w ścisłej czołówce a systematyczna i ciężka praca przynosi doskonałe efekty.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości