Duże emocje, wysoki poziom rywalizacji i liczne sukcesy. Tak w skrócie można podsumować występ zawodniczek klubu Acro-Fitness Soleil podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Śliwicach.
Zawody odbyły się 28 marca i zgromadziły tancerzy z całej Polski. W kategorii acro dance bardzo dobrze zaprezentowały się reprezentantki kołobrzeskiego klubu, które po raz kolejny potwierdziły wysoką formę.
Podopieczne trenerek Marty Kuchny, Barbary Rosińskiej oraz Aleksandry Łowkiewicz zachwyciły nie tylko techniką, ale także energią i zaangażowaniem. Przełożyło się to na bardzo dobre wyniki i liczne miejsca na podium.
Na najwyższym stopniu podium stanęły Aleksandra Rylowska w kategorii 11–13 lat oraz Zuzanna Cieplińska w debiutach. Drugie miejsca wywalczyły Julia Paszkowska w debiucie, Kornelia Skobiejko do 10 lat, Otylia Szymczak w kategorii 11–13 lat oraz Oliwia Tyrakowska w kategorii 14+. Na trzeciej pozycji uplasowały się Celina Zięba w kategorii 14+ oraz Laura Skrobek w kategorii 11–13 lat.
Tuż za podium znalazły się Alicja Waśków, która zajęła czwarte miejsce w kategorii 11–13 lat, a także Jagoda Szczerba i Weronika Rosińska z piątymi lokatami oraz Julia Tomaszewska, która zakończyła rywalizację na szóstym miejscu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze