
Regionalny Szpital w Kołobrzegu przesłał nam komunikat z którego wynika, że na najbliższe 12 dni czyli od 22 października do 2 listopada, placówka wstrzymuje planowe przyjęcia na Odział Chirurgii Ogólnej i Urologii. Powodem jest zwiększona liczba zachorowań na koronawirusa.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Znowu się zaczyna zaraz zamkną wszystko co się da a ta kwarantanna to jakaś kpina
Lekarzom nie chce się robić i wmawiają nam pandemię.