Reklama

 

 



Ukradli BMW i...sprzedali na złom

12/02/2021 12:19

Kryminalni z Kołobrzegu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież osobowego BMW. Jak ustalili mundurowi, złodzieje wciągnęli na lawetę zaparkowane przed jednym warsztatów na terenie miasta auto, a potem sprzedali je w punkcie skupu złomu. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży. Grozi im kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.




Wszystko działo się pod koniec stycznia tego roku, kiedy to do oficera dyżurnego kołobrzeskiej komendy zgłosił się mężczyzna. Poinformował on o kradzieży samochodu marki BMW. Pojazd od jakiegoś czasu nie był użytkowany i stał przed warsztatem. Zgłaszający wycenił straty na 10 tysięcy złotych.  Tymczasem samochód udało się odnaleźć na ...na skupie złomu w Gościnie. Okazało się, że przywiozło go, na wynajętej lawecie dwóch mieszkańców powiatu kołobrzeskiego w wieku 41 i 53.


Po ustaleniach policji wyszło na jaw, że sprawcy ukradli uszkodzone BMW spod warsztatu, wykorzystując fakt, że pojazd stał tam od dłuższego czasu. W trakcie czynności prowadzonych przez policjantów zajmujących się przestępczością samochodową, pokrzywdzony rozpoznał w zabezpieczonych na skupie częściach pojazdu swoją własność.


W tym tygodniu mężczyźni usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że 53-latek popełnił ten czyn w warunkach recydywy, gdyż był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Teraz ich losem zajmie się sąd.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości