Kryminalni z Kołobrzegu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież osobowego BMW. Jak ustalili mundurowi, złodzieje wciągnęli na lawetę zaparkowane przed jednym warsztatów na terenie miasta auto, a potem sprzedali je w punkcie skupu złomu. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży. Grozi im kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze