W czwartek przed godziną 23.00 policja otrzymała informację o kolizji przy ulicy Kamiennej w Kołobrzegu. Kierujący toyotą uszkodził kilka pojazdów, po czym wyszedł z samochodu i oddalił się z miejsca zdarzenia. Świadkom nie udało się ująć mężczyzny, jednak policja ustaliła kto może być odpowiedzialny za doprowadzenie do kolizji. Wszystkie okoliczności zdarzenia wyjaśnią teraz mundurowi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze