W związku z oficjalnym odsłonięciem Pomnika Ofiar Operacji Antypolskiej NKWD 1937-1938 i Zagłady Nadberezyńców, w godzinach 10 – 14 w najbliższy piątek 11 sierpnia, będzie zamknięty odcinek ul 6 Dywizji Piechoty w Kołobrzegu. Nieczynny dla kierowców będzie prawy pas w kierunku do Szczecina. Jeśli więc planujecie jutro podróż samochodową w tym kierunku i chcecie uniknąć stania w korku, wybierzcie inną drogę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze