Miniony weekend przyniósł wreszcie prawdziwie letnią aurę nad Bałtykiem. Do Kołobrzegu dotarło ciepłe powietrze, które zachęciło mieszkańców i turystów do spędzania czasu na plaży.
Choć w sobotę odczuwalny był chłodny wiatr, nie zniechęciło to plażowiczów. Na plaży nie brakowało wypoczywających. Prawdziwy szczyt sezonu przyszedł jednak w niedzielę. Temperatura przekroczyła 25°C, wiatr był słaby, a słoneczna pogoda przyciągnęła nad morze tłumy.
Początek tygodnia zapowiada się mniej optymistycznie. W poniedziałek możliwe są opady deszczu. W kolejnych dniach temperatura nie powinna przekraczać 20°C, choć najcieplej ma być ponownie w nadchodzący weekend. Przeważać będzie jednak słoneczna pogoda, co jest dobrą wiadomością dla osób planujących wypoczynek podczas długiego weekendu z okazji Bożego Ciała.
Na razie prognozy nie przewidują powrotu temperatur z niedzieli, ale warunki będą sprzyjające do spacerów i wypoczynku na świeżym powietrzu.
Jak wyglądał weekend na kołobrzeskiej plaży? Zobaczcie na zdjęciach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze