
To będzie już VII edycja tego wydarzenia wigilijnego dla osób starszych, samotnych oraz w kryzysie bezdomności. Podobnie jak w ubiegłym roku z racji pandemii COVID-19 wydarzenie odbędzie się w formie dowozu paczek na terenie miasta Kołobrzeg.
Jak informują członkowie fundacji Wolne Miejsce i wspierający ją wolontariusze do rozdysponowania jest 400 paczek z tradycyjnymi potrawami wigilijnymi oraz przygotowanymi specjalnie na tę okazję życzeniami od Prezydent Miasta Kołobrzeg oraz Fundacji Wolne Miejsce.
Osoby zainteresowane ich otrzymaniem mogą zgłaszać się bezpośrednio do koordynatora Fundacji Wolne Miejsce w Kołobrzegu. Zapisy rozpoczną się 24 listopada w godzinach 8:00 - 12:00: telefonicznie - Kamil Barwinek - tel. 782 168 237 oraz meilowo: [email protected].
Paczki zawierające tradycyjne, wigilijne potrawy zostaną dowiezione osobom samotnym, starszym i potrzebującym bezpośrednio do ich domów w wigilijny poranek.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze