Reklama

 

 



Wjechał w latarnię. Zapłaci 1,5 tys. złotych mandatu

22/09/2022 12:31

Wysoki mandat zapłaci 22-latek, który był sprawcą porannego zdarzenia w Ustroniu Morskim.

 

Chwilę przed godziną 6.00 na jednej z ulic tej miejscowości młody mężczyzna jadąc samochodem marki Renault Megane, na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną latarnię. Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano strażaków z OSP Ustronie Morskie oraz JRG Kołobrzeg.

 

Na szczęście zarówno kierowcy jak i podróżującemu z nim pasażerowi nic się nie stało. Samochód 22-latka został jednak poważnie uszkodzony, a dodatkowo młody mężczyzna za spowodowanie kolizji musi zapłacić 1,5 tys. złotych mandatu. Po ustaleniu okoliczności zdarzenia pojazd został odholowany.

Reklama

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości