Wysoki mandat zapłaci 22-latek, który był sprawcą porannego zdarzenia w Ustroniu Morskim.

Chwilę przed godziną 6.00 na jednej z ulic tej miejscowości młody mężczyzna jadąc samochodem marki Renault Megane, na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną latarnię. Na miejsce zdarzenia natychmiast wysłano strażaków z OSP Ustronie Morskie oraz JRG Kołobrzeg.
Na szczęście zarówno kierowcy jak i podróżującemu z nim pasażerowi nic się nie stało. Samochód 22-latka został jednak poważnie uszkodzony, a dodatkowo młody mężczyzna za spowodowanie kolizji musi zapłacić 1,5 tys. złotych mandatu. Po ustaleniu okoliczności zdarzenia pojazd został odholowany.





Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze