Reklama

 

 



Właściciel restauracji nie miał zezwolenia na sprzedaż alkoholu. Słono za to zapłaci

30/08/2022 15:05

Policjanci zabezpieczyli alkohol, który sprzedawano w jednej z ustrońskich restauracji. Właściciel lokalu nie miał wymaganego prawem zezwolenia, a mimo to sprzedawał gościom trunki. W efekcie - musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami.

 

 

Z ustaleń policjantów z posterunku policji w Ustroniu Morskim wynikało, że w jednej z restauracji sprzedawany jest nielegalnie alkohol. Funkcjonariusze udali się w to miejsce i zastali tam trzech pracowników, którzy potwierdzili sprzedaż trunków. Ustalono, że właściciel nie dokonał opłaty za wymagane zezwolenie, a wcześniejsze wygasło z mocy przepisu ustawy. W skontrolowanym obiekcie policjanci znaleźli i zabezpieczyli 65 butelek różnego rodzaju alkoholu.

 

 

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości