Policjanci zabezpieczyli alkohol, który sprzedawano w jednej z ustrońskich restauracji. Właściciel lokalu nie miał wymaganego prawem zezwolenia, a mimo to sprzedawał gościom trunki. W efekcie - musi się liczyć z poważnymi konsekwencjami.

Z ustaleń policjantów z posterunku policji w Ustroniu Morskim wynikało, że w jednej z restauracji sprzedawany jest nielegalnie alkohol. Funkcjonariusze udali się w to miejsce i zastali tam trzech pracowników, którzy potwierdzili sprzedaż trunków. Ustalono, że właściciel nie dokonał opłaty za wymagane zezwolenie, a wcześniejsze wygasło z mocy przepisu ustawy. W skontrolowanym obiekcie policjanci znaleźli i zabezpieczyli 65 butelek różnego rodzaju alkoholu.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze