Kołobrzeg aktywnie wspiera 33. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na godzinę 15:00 stan konta wynosi już 26 078 zł, a liczba ta z każdą chwilą rośnie. Od niedzielnego poranka na ulicach miasta kwestuje blisko 250 wolontariuszy, którzy mimo niesprzyjającej aury spotykają się z dużą życzliwością mieszkańców.
Wydarzenia organizowane przez sztab WOŚP w Kołobrzegu odbywały się w wielu charakterystycznych lokalizacjach miasta, takich jak dziedziniec ratusza, okolice molo czy ul. Mariacka. W tym roku główne atrakcje przeniosły się do Hali Milenium, gdzie trwa wielkie liczenie pieniędzy zebranych do puszek.
Dzień pełen emocji i dobrej zabawy zwieńczy występ zespołu Perfect Gold, który rozpocznie się o godzinie 19:00. O godzinie 20:00 mieszkańcy i goście miasta będą mogli uczestniczyć w tradycyjnym Światełku do Nieba, które symbolicznie zakończy finał WOŚP w Kołobrzegu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze