Reklama

 

 



Wznowiono poszukiwania zaginionego 24-latka. To tutaj ostatnio logował się telefon Sebastiana | zdjęcia

06/12/2023 11:32

W środę 6 grudnia wznowiono poszukiwania 24-letniego Sebastiana Jakubczaka. Tym razem Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa przeszukuje okolice mostu przy Kanale Drzewnym i mostu kolejowego przy ul. Solnej. To właśnie tutaj ostatnio logował się telefon zaginionego studenta.

 

Sprawę Sebastiana prowadzi obecnie Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie ze względu na fakt, że mężczyzna od dłuższego czasu mieszkał w tym mieście. To właśnie na zlecenie WKP podjęto kolejne działania. Przypomnijmy, że 24-latek zaginął z 10 na 11 listopada w Kołobrzegu. Ostatni raz widziany był w okolicach klubu Underground. Od tego czasu nie ma po nim żadnego śladu. Sebastian ma 190 cm wzrostu, a na twarzy, w okolicach skroni widoczne ślady bielactwa. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową pikowaną kurtkę i czarne spodnie, na nogach miał czarno-białe adidasy.

Reklama

 

 

Zobacz również

 

 

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości