W środę 6 grudnia wznowiono poszukiwania 24-letniego Sebastiana Jakubczaka. Tym razem Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa przeszukuje okolice mostu przy Kanale Drzewnym i mostu kolejowego przy ul. Solnej. To właśnie tutaj ostatnio logował się telefon zaginionego studenta.
Sprawę Sebastiana prowadzi obecnie Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie ze względu na fakt, że mężczyzna od dłuższego czasu mieszkał w tym mieście. To właśnie na zlecenie WKP podjęto kolejne działania. Przypomnijmy, że 24-latek zaginął z 10 na 11 listopada w Kołobrzegu. Ostatni raz widziany był w okolicach klubu Underground. Od tego czasu nie ma po nim żadnego śladu. Sebastian ma 190 cm wzrostu, a na twarzy, w okolicach skroni widoczne ślady bielactwa. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową pikowaną kurtkę i czarne spodnie, na nogach miał czarno-białe adidasy.

Zobacz również
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze