
W piątek edukację w roku szkolnym zakończyli uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Ci pierwsi to przeszło 4 tysiące uczniów, którzy rozpoczęli wakacje. Uczniów w szkołach ponadpodstawowych kończących rok szkolny było niemal 3,5 tysiąca.
Te wakacje będą nieco dłuższe niż zazwyczaj. Ze względu na weekend, uczniowie powrócą do placówek dopiero 4 września.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze