×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Edward Dajczak ponownie zakażony koronawirusem. Ordynariusz diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej przebywa w szpitalu - takie informacje przekazał na stronie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej, wikariusz generalny i moderator kurii biskupiej w Koszalinie.

To kolejne zakażenie biskupa diecezjalnego w ostatnich miesiącach. Pierwszy pozytywny wynik testu na COVID-19 bp Dajczak uzyskał w październiku minionego roku. u. Wówczas nie wymagał hospitalizacji.

- Biskup Diecezjalny Edward Dajczak przechodzi zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Przebywa w szpitalu i jest poddawany standardowym procedurom medycznym, czuje się dobrze. Biskup serdecznie dziękuje za modlitwy w Jego intencji. Przesyła zapewnienie o modlitwie i duchowej łączności ze wszystkimi chorymi. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Biskupie Diecezjalnym oraz o wszystkich zmagających się chorobą i pracujących z chorymi - czytamy na stronie diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej.
Komentarze  
+6 #1 Stoned 2021-01-15 10:06
Ponownie? Gdzie to tak można. Siewcy śmierci na protestach czy w kościele. Może to znak od Pana tam z góry! Znak ostrzeżenie.....

ZALOGUJ SIĘ ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA