Reklama

 

 



Babskie Party w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu

09/03/2023 07:06

W poniedziałek 13 marca w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbędzie się wydarzenie z okazji Dnia Kobiet - BABSKIE PARTY.

 

 

 

Oprócz treningów czeka na Was masa atrakcji - wykłady, warsztaty, fit konsultacje, treningi, losowanie nagród, słodki poczęstunek i inne atrakcje. O wszystkim będziemy pisać na bieżąco, więc regularnie zaglądajcie do nas na wydarzenie na facebook`u

 https://www.facebook.com/events/524894003148051?ref=newsfeed

  • Kiedy: 13 marca (poniedziałek)
  • O której: 16:30 - 21:00
  • Gdzie: Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, ul. Łopuskiego 38
  • Cena: wstęp wolny

 

Zapraszają:

Anna Mieczkowska - Prezydent Miasta Kołobrzeg
Małgorzata Hołub-Kowalik (gość specjalny)
Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu
Milenium Klub Fitness
FutureBody
Mandala Joga

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości