Reklama

 

 



Basen Milenium czynny od soboty

05/06/2020 09:59

Już jutro (6.06.2020 - sobota) po dwumiesięcznej przerwie wznawiamy funkcjonowanie basenu Milenium! - zaprasza kołobrzeski MOSiR




Podczas przerwy nasz basen przeszedł szereg prac konserwacyjnych. Między innymi wymieniliśmy wodę, filtry, oraz wyremontowana została szatnia męska.

Również 6 czerwca wznawia funkcjonowanie znajdująca się w obiekcie Milenium siłownia „FutureBody”, „Milenium Klub Fitness” oraz sala zabaw dla dzieci "Piotruś".

Zapraszamy naszych klientów do zapoznania się z tymczasowymi zasadami korzystania z basenu:

- jednocześnie na basenie może przebywać 72 osoby + ratownicy
- maksymalnie z jednego toru mogą korzystać 4 osoby jednocześnie
- w saunie suchej jednocześnie mogą przebywać 2 osoby
- w saunie mokrej jednocześnie mogą przebywać 2 osoby
- w jacuzzi jednocześnie mogą przebywać 2 osoby

Cennik dostępny ->TUTAJ

Przypominamy że na terenie obiektu obowiązuje noszenie maseczki oraz dezynfekcja rąk.

Zapraszamy!
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości