W ramach najnowszej edycji Rządowego Programu Inwestycji Strategicznych do samorządów ma trafić do 30 mld złotych. Pieniądze na wnioskowane inwestycje otrzymał również nasz region – to informacja ostatniej chwili.
Starostwo Powiatowe otrzymało 8 mln zł z rządowego programu Polski Ład na budowę nowego budynku Wydziału Komunikacji. Obiekt będzie się znajdował na terenie Zarządu Dróg Powiatowych przy ul. Gryfitów.
Beneficjentem rządowych pieniędzy zostało również miasto – samorząd wnioskował o środki na ogrzewanie murawy stadionu miejskiego i otrzymało na tę inwestycję kwotę 10 mln zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze