Od 25 września co piątek będzie można bezpłatnie zwiedzić miasto wspólnie z certyfikowanym podróżnikiem. 2-godzinnny spacer po Kołobrzegu obejmie ratusz, katedrę, molo, pomnik zaślubin Polski z morzem, Regionalne Centrum Kultury, latarnię morską, port pasażerski, bindaż grabowy, źródełko solankowe na wyspie solnej oraz marinę solną i port jachtowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze