
Patrole smogowe przy użyciu specjalnych dronów mają pojawić się m.in. nad Kołobrzegiem. Akcję zaplanowaną przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie ma przeprowadzić Stowarzyszenie Krzewienie Kultury Fizycznej i Bezpieczeństwa „Ronin” z Białogardów czyli strażacy.
To jedno z zaplanowanych działań „Roku Ekologicznego na Pomorzu Zachodnim”. Planowane są dwie tury dronowych kontroli, a podczas jednej może być sprawdzonych aż 40 tys. gospodarstw. Wyniki patroli smogowych będą przekazywane samorządom, a te będą mogły bez problemu odnaleźć i ukarać trucicieli mandatami.
Drony mają pojawić się nad Białogardem, Koszalinem, Świdwinem, Szczecinkiem, Szczecinem i oczywiście Kołobrzegiem.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Dronem zobaczą czy śpisz z żoną czy kochanką i doniosą księdzowi.
I wtedy NA STOS, NA STOS, NA STOS!
Poprosimy o dopłatę do gazu 170% - bo jak zaczną odcinać gaz za niepłacone rachunki to kto będzie odpowiadał za zgony z uwagi na wyziębienie - nie można palić w kopciuchu bo straszycie karami które ludzie też nie będą płacić, więc zostaje pytanie - "za co siedzisz ?" albo "co zrobić aby pójść do więzienia na zimę ?"
Zgadzam się. Trzeba wrócić do śmieciuchów. Tą podwyżką to jedyne słuszne działanie i w imię ekologi.
Przeceż to ściema z tym 170%. Rzucili absurdalnie wysoką stawkę, żeby ludzie się bulwersowali, a potem obniżą do 40% podwyżki i ludzie się ucieszą i jeszcze podziękują. A jak by od razu powiedzieli 40%, to ludzie by byli wściekli. Stara metoda negocjacyjna...
A czy nad kopalnia borowiny na koszalinskiej tez polataja? Bo tam niemal co rano wypalaja chyba wszystkie smieci z okolicy, tak smrodza
Dronem zobaczą czy śpisz z żoną czy kochanką i doniosą księdzowi.
I wtedy NA STOS, NA STOS, NA STOS!
Poprosimy o dopłatę do gazu 170% - bo jak zaczną odcinać gaz za niepłacone rachunki to kto będzie odpowiadał za zgony z uwagi na wyziębienie - nie można palić w kopciuchu bo straszycie karami które ludzie też nie będą płacić, więc zostaje pytanie - "za co siedzisz ?" albo "co zrobić aby pójść do więzienia na zimę ?"