Reklama

 

 



Fundacja Ogon do Góry walczy o zwierzakobus. Możesz pomóc i wygrać atrakcyjne nagrody

06/12/2021 13:06

Kołobrzeska Fundacja „Ogon do Góry” walczy w konkursie o profesjonalny pojazd do przewożenia zwierząt w potrzebie czyli zwierzakobusa. Jego zasady są bardzo proste i co ważne, każdy z głosujących, może zdobyć nagrodę – oryginalną torebkę Louis Vuitton.


Konkurs, w którym biorą udział stowarzyszenia ratujące zwierzęta z całej Polski, organizowany jest przez fundację RatujemyZwierzaki.pl. Dokładnie pięć organizacji, z całej Polski, których skarbonki, będą miały największą liczbą darczyńców, otrzyma specjalne pojazdy tzw. zwierzakobusy.

Reklama

Jak informuje fundacja na swoim funpage, każdy kto będzie chciał pomóc i dołożyć swoją cegiełkę, aby wesprzeć działania Ogonów, może liczyć na nagrodę specjalną. Nowa torebka firmy Louis Vuitton została podarowana fundacji, właśnie na tę okazję, przez współpracujący z nią dom adopcyjny Suzanki. Taka niespodzianka trafi do jednego z darczyńców.

Pamiętajcie – głosowanie trwa do 16 grudnia.

Poniżej publikujemy zasady konkursu:

1. Odpowiedz w komentarzu na pytanie: „Jakie zwierzę jest najlepszym przyjacielem człowieka i dlaczego?”

Reklama

2. Wesprzyj skarbonkę: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zwierzakobusogonow przez kliknięcie przycisku WESPRZYJ, a następnie wykonaj wszystkie kolejne kroki zmierzające do otrzymania potwierdzenia wsparcia Fundacji Ogon do Góry od portalu Ratujemyzwierzaki.pl drogą mailową! (WAŻNE! Wpłatę podpisz imieniem i nazwiskiem/ nickiem z Facebooka)

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Stefek albo Wandzia - niezalogowany 2021-12-06 15:49:15

    żebrają laski na necie o każdą złotówkę. Oprócz prowadzenia fundacji i pomagania trzeba by ktoś był od organizowania pieniędzy. Więc drogie Panie weźcie się do roboty. Możecie też nic nie robić i dalej żebrać, czasem dołożycie i będzie nadal jak jest.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • robert45 - niezalogowany 2021-12-07 06:45:16

    Nawet nie masz odwagi się podpisać w swoim głupim komentarzu.

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości