Reklama

 

 



Giełdy Staroci w listopadzie

03/11/2023 08:33

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera wznawia comiesięczne Giełdy Staroci, które odbywają się dwa razy w miesiącu, najczęściej w pierwszą i trzecią
sobotę. Tak będzie również w listopadzie, gdzie 4 i 18 listopada swoje punkty kolekcjonerzy  rozlokują w holu Regionalnego Centrum Kultury.

Na stoiskach będzie można kupić, sprzedać lub wymienić się m.in, monetami, odznaczeniami, znaczkami, porcelaną czy bronią białą. Można tutaj znaleźć prawdziwe perełki takie jak oldschoolowe winyle, medale czy rzeźby.

Stoiska kolekcjonerskie będą dostępne dla wszystkich od. 9.30 do 14.30.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości