Kołobrzeski Klub Kolekcjonera wznawia comiesięczne Giełdy Staroci, które odbywają się dwa razy w miesiącu, najczęściej w pierwszą i trzecią
sobotę. Tak będzie również w listopadzie, gdzie 4 i 18 listopada swoje punkty kolekcjonerzy rozlokują w holu Regionalnego Centrum Kultury.
Na stoiskach będzie można kupić, sprzedać lub wymienić się m.in, monetami, odznaczeniami, znaczkami, porcelaną czy bronią białą. Można tutaj znaleźć prawdziwe perełki takie jak oldschoolowe winyle, medale czy rzeźby.
Stoiska kolekcjonerskie będą dostępne dla wszystkich od. 9.30 do 14.30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze