Reklama

 

 



Gmina Kołobrzeg: Zorganizowane dojazdy do punktów szczepień

20/01/2021 19:53

Rozpoczął się kolejny etap Narodowego Programu Szczepień. Od dzisiaj rejestrować mogą się osoby powyżej 80. roku życia, natomiast od 22 stycznia rejestrować będą mogły się osoby, które ukończyły 70 lat. Szczepienia zarejestrowanych osób rozpoczną się 25 stycznia.



Aby wszyscy mieli możliwość zaszczepienia się Wójt Gminy Kołobrzeg zorganizował transport. Mieszkańcy Gminy Kołobrzeg którzy zarejestrują się do Punktu Szczepień przeciwko COVID-19 będący osobami niepełnosprawnymi,  posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R oraz N lub odpowiednio I grupę z ww. schorzeniami, mające trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dotarcia do punktu szczepień)  będą mogli skorzystać z transportu zorganizowanego przez Wójta Gminy Kołobrzeg.

Informację można uzyskać w dni robocze, w godzinach 7.30-15.30, pod numerem telefonu Urzędu Gminy:

Reklama

- Tel. 94 35 30 445;

- Tel. 94 35 30 446.

Przed wykonaniem rozmowy w celu zamówienia transportu należy przygotować dane:

data i godzina wykonania szczepienia; adres Punktu Szczepień w którym dokonano rejestracji do szczepienia; podać dane osoby oraz adres zamieszkania.

Informację o potrzebie zamówienia transportu należy przekazać przynajmniej na dwa dni przed terminem szczepienia do Urzędu Gminy  w celu jego zorganizowania.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości