Reklama

 

 



Intersują Cię stare monety, znaczki bądź odznaczenia? Odwiedź Giełdę Staroci

19/01/2024 13:42
STY20

godz: 09:00

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera po świąteczno - noworocznej przerwie wznowił comiesięczne Giełdy Staroci. Odbywać się one będą zazwyczaj dwa razy w miesiącu. Tym razem swoje punkty kolekcjonerzy rozlokują w holu Regionalnego Centrum Kultury już 20 stycznia.

Tego dnia na stoiskach będzie można kupić, sprzedać lub wymienić się m.in, monetami, odznaczeniami, znaczkami, porcelaną czy bronią białą. Można tutaj znaleźć prawdziwe perełki takie jak oldschoolowe winyle, medale czy rzeźby.

Stoiska kolekcjonerskie będą dostępne dla wszystkich od. 9.30 do 14.30.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości