Reklama

 

 



Kąpieliska strzeżone w Kołobrzegu. Może na nich być do 20 000 osób dziennie

30/04/2021 08:45

W 2021 roku w Kołobrzegu będzie działać 11 morskich kąpielisk strzeżonych - tak zadecydowali miejscy radni podczas XXXV już sesji Rady Miasta Kołobrzeg.

Jak co roku obsługą kąpielisk strzeżonych w Kołobrzegu zajmie się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zatrudni w sezonie kilkudziesięciu ratowników wodnych i medycznych. Trwa już nabór - tutaj

Jak wynika z podjętej w środę  uchwały od 26 czerwca ratownicy będą strzegli bezpieczeństwa na kąpieliskach:  Bałtyk, Plaża TRM, Podczele oraz Baza Ratownicza na wysokości Morskiego Oka. Kilka dni później, czyli 1 lipca  rozpoczną funkcjonowanie kąpieliska: Pomnik Zaślubin, Molo, Bałtyk, Baza, Słoneczko, Kamienny Szaniec, Marina Hotel, Plaża Wojskowa, Plaża TRM oraz Radzikowo. Sezon tradycyjnie ma potrwać do 31 sierpnia.

Reklama

Według szacunku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy dobrej pogodzie dziennie na 11 kąpieliskach może pojawić się około 20.000 osób.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości