8 kąpielisk strzeżonych będzie dostępnych na terenie Gminy Kołobrzeg podczas tegorocznego sezonu letniego. Taką decyzję podjęli gminni radni podczas nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Kołobrzeg.

Jak wynika z podjętej w ubiegły czwartek uchwały sezon kąpielowy w Gminie Kołobrzeg rozpocznie się 22 czerwca 2021 r. i będzie trwał do 08 września 2021 r. W obrębie kąpielisk Dźwirzyno i Grzybowo wydzielono po 4 odcinki plaży strzeżonej, po 100 m każdy. Mieszkańcy gminy oraz turyści będą mogli bezpiecznie się kąpać w Dźwirzynie w następujących miejscach w prawą stronę od zejścia przy ul. Jachtowej, w prawą stronę od zejścia przy ul. Sportowej, w lewą stronę od zejścia przy ul. Leśnej oraz na wysokości zejścia na plażę przy ul. Leśnej. Z kolei w Grzybowie ratownicy będą strzegli bezpieczeństwa po obu stronach zejścia przy ul. Bałtyckiej w lewą stronę od zejścia przy ul. Namiotowej oraz po lewej stronie zejścia przy ul. Plażowej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze