Reklama

 

 



Kąpieliska w Gminie Kołobrzeg

24/05/2021 11:01

8 kąpielisk strzeżonych będzie dostępnych na terenie Gminy Kołobrzeg podczas tegorocznego sezonu letniego. Taką decyzję podjęli gminni radni podczas nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Kołobrzeg.

Jak wynika z podjętej w ubiegły czwartek uchwały sezon kąpielowy w Gminie Kołobrzeg rozpocznie się 22 czerwca 2021 r. i będzie trwał do 08 września 2021 r. W obrębie kąpielisk Dźwirzyno i Grzybowo wydzielono po 4 odcinki plaży strzeżonej, po 100 m każdy. Mieszkańcy gminy oraz turyści będą mogli bezpiecznie się kąpać w Dźwirzynie w następujących miejscach w prawą stronę od zejścia przy ul. Jachtowej, w prawą stronę od zejścia przy ul. Sportowej, w lewą stronę od zejścia przy ul. Leśnej oraz na wysokości zejścia na plażę przy ul. Leśnej. Z kolei w Grzybowie ratownicy będą strzegli bezpieczeństwa po obu stronach zejścia przy ul. Bałtyckiej w lewą stronę od zejścia przy ul. Namiotowej oraz po lewej stronie zejścia przy ul. Plażowej.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości