Reklama

 

 



Klub UNDERGROUND wraca w nowej odsłonie

02/07/2020 07:13

Z przyjemnością informujemy, że Klub Underground, lokal o najdłuższej tradycji w Kołobrzegu, powraca w nowej odsłonie!


Już w najbliższy piątek startuje PUB Underground, łączący dobrą muzykę, dobre towarzystwo i dobrą zabawę. Na miejscu czekają, jak zwykle Wasi ulubieni barmani i wyborne drinki!
Zapraszamy w piątki i soboty od 19:00. WSTĘP GRATIS!

Zapewniamy, że ze względu na bieżącą sytuację dokładamy wszelkich starań, aby Wasz pobyt był przede wszystkim bezpieczny. Między stolikami zachowane są odpowiednie odstępy, a najczęściej dotykane przedmioty są regularnie dezynfekowane.

Dzięki temu możecie cieszyć się swoim towarzystwem oraz muzyką bez obaw!
Informujemy, że do czasu zniesienia restrykcji związanych z epidemią, klubowy parkiet pozostaje wyłączony z użytku.


Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości