Reklama

 

 



Kołobrzeska Karta Mieszkańca: Komunikat Urzędu Miasta

06/03/2023 15:43

To ważna informacja dla wszystkich posiadaczy Kart Mieszkańca. Kołobrzeski magistrat przypomina, że co dwa lata Kołobrzeska Karta Mieszkańca przedłuża się automatycznie dla osób zameldowanych w Kołobrzegu na pobyt stały.

 

Z kolei w przypadku osób niezameldowanych na stałe przedłużenie ważności karty następuje po okazaniu rozliczonego PIT ze wskazaniem kołobrzeskiego adresu zamieszkania (pierwsza strona PIT z pieczątką Urzędu Skarbowego lub z urzędowym potwierdzeniem odbioru tzw. UPO).

Dodatkowo, jak informuje kołobrzeski magistrat osoby zameldowane na pobyt stały, które chcą wykupić abonament KKM do strefy płatnego parkowania na cały rok (przed automatycznym przedłużeniem) powinny przedłużyć KKM samodzielnie. W tym celu urzędnicy zapraszają do budynku Urzędu Miasta pok. nr 5, w godzinach 9:00 – 14:00 poniedziałek – czwartek, 9:00 – 11:00 piątek.

Dodatkowych informacji na temat Kołobrzeskiej Karty mieszkańca można uzyskać pod numerem telefonu 94 35 51 547.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości