Reklama

 

 



Kołobrzeski kuter osiadł na mieliźnie przy porcie Nexo

29/04/2022 15:26

Około godziny 6 rano duńska nadbrzeżna służba ratownicza została powiadomiona o incydencie morskim tuż na północ od wejścia do portu Nexo przy wyspie Bornholm. Na mieliźnie osiadł tam jeden z kołobrzeskich kutrów rybackich. Jednostka wezwała pomoc. Jak poinformowały duńskie służby; kuter będzie poddany kontroli, która ma wyeliminować jakiekolwiek podejrzenia związane z możliwością rozszczelnienia jednostki i tym samym stworzeniem zagrożenia dla środowiska..

Duńskie służby poinformowały również, że załoga polskiego statku nie znajdowała się pod wpływem alkoholu. Na skutek zdarzenia nikomu nic się nie stało.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    II oficer - niezalogowany 2022-04-30 13:54:15

    Brawa dla szypra

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Być albo nie być - niezalogowany 2022-05-02 21:34:26

    Czy może brawa dla tych szyprów którzy nawet nie próbowali pomoc swoim . Gratulacje za zaangażowanie

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości