Reklama

 

 



Komunikat dotyczący częstotliwości odbioru śmieci

04/10/2018 13:51

Referat Gospodarki Odpadami przypomina, że zgodnie z regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasto Kołobrzeg (http://zielony.kolobrzeg.eu/dzial-plikow/func-startdown/396/)  od  1 października na sezon zimowy zmienia się minimalna częstotliwość odbioru odpadów komunalnych.



Odpady zmieszane:  
nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej lub zagrodowej – 1 raz na 2 tygodnie inne nieruchomości zamieszkałe – 1 raz w tygodniu Metale i tworzywa sztuczne, w tym opakowania wielomateriałowe - ŻÓŁTY:
dla nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej lub zagrodowej – 1 raz na 2 tygodnie inne nieruchomości zamieszkałe - 1 raz w tygodniu Bioodpady - BRĄZOWY:
nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej lub zagrodowej – 1 raz na 2 tygodnie inne nieruchomości zamieszkałe – 1 raz w tygodniu Odpady resztkowe - CZARNY:
nieruchomości w zabudowie jednorodzinnej lub zagrodowej – 1 raz na 2 tygodnie inne nieruchomości zamieszkałe – 1 raz w tygodniu  
Jeśli częstotliwość odbioru jest niewystarczająca, należy zgłaszać  zapotrzebowanie na zwiększenie częstotliwości odbioru do maksymalnej zgodnej z regulaminem utrzymania czystości do Referatu Gospodarki Odpadami przy Wydziale Komunalnym Urzędu Miasta Kołobrzeg (Ratusz Miejski) przy ul. Armii Krajowej 12;  telefonicznie (94 35 516 25, 94 35 516 29, 94 35 516 03) lub z wykorzystaniem poczty elektronicznej kierując mail na adres: [email protected] Zgłoszenie zostanie  niezwłocznie przekazane do wykonawcy usługi odbioru odpadów.
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości