Reklama

 

 



Koncert Świąteczny Łukasza Zagrobelnego

04/12/2023 06:44
GRU08

godz: 19:00

"Z kopyta kulig rwie", "Święty czas", najpiękniejsze polskie kolędy oraz kilka niespodzianek... - to wszystko czeka na tych, którzy zdecydują się wybrać 8 grudnia do Regionalnego Centrum Kultury.  Placówka zaprasza kołobrzeżan na koncert świąteczny Łukasza Zagrobelnego. Koncert wokalisty rozpocznie się o godz.19.00 w sali widowiskowej RCK. Bilety na to wydarzenie w cenie 45zł (normalny) i 35zł (ulgowy/ Karta Mieszkańca) można nabyć w kasach przy ul. Solnej 1.

Łukasz Zagrobelny urodził się w 1975 roku we Wrocławiu. Od 2000 roku związany jest z Teatrem Muzycznym Roma. Ukończył Technikum Ekonomiczne we Wrocławiu oraz szkołę muzyczną pierwszego i drugiego stopnia w klasie akordeonu. Studiował też w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego, gdzie zdobył tytuł magistra sztuki jako dyrygent chóralny.

Od wczesnych lat brał udział w amatorskich przeglądach, konkursach i festiwalach dziecięcych. W 1997 roku jego głos zwrócił uwagę nauczycielki śpiewu Elżbiety Zapendowskiej, która zaprosiła go na warsztaty prowadzone przez nią i Andrzeja Głowackiego. W 1999 roku został zaproszony przez Natalię Kukulską do śpiewania w chórkach. W 2000 roku został laureatem nagrody Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej. Wokalnie wspierał tez takich wokalistów jak Maryla Rodowicz czy Ryszard Rynkowski. Wystąpił tez w drugiej edycji programu „Idol”. W 2003 roku został liderem grupy Offside, z którym wydał płytę „Moja Obsesja”. W 2007 roku wydał debiutancki solowy album „Myśli warte słów”, które promował singlami „Nieprawda” i „Życie na czekanie”, które stały się hitami. Piosenka „Nieprawda” wzięła udział w finale konkursu Sopot Festival i walczył o nagrodę Bursztynowego Słowika. Wspólnie z Eweliną Flintą nagrał też piosenkę „Nie kłam, że kochasz mnie” promująca komedię romantyczną Piotra Wereśniaka „Nie kłam kochanie” z 2008 roku.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości