Reklama

 

 



Listopad w Miejskiej Bibliotece. Jakie atrakcje czekają na odwiedzających?

30/10/2025 17:46

Miejska Biblioteka Publiczna przedstawiła program wydarzeń jakie będą organizowane w listopadzie we wszystkich oddziałach MBP na terenie Kołobrzegu. Jak poinformowano miesiąc ten obfitował będzie w wiele ciekawych spotkań i inicjatywy, skierowanych do dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Na czytelników czekać  będą oprócz cyklicznych programów takich jak "Oblicza Świata" czy "History Live" z Łukasze Gładysiakiem pewne nowości. Jedną z nich będzie interaktywne przedstawienie "Las w sieci" na które zapraszają władze biblioteki.

Wśród zaproszonych gości znajdą się również autorzy książek. Do Kołobrzegu przyjedzie Jalub Małecki oraz Martyna Keller  - autorzy powieść obyczajowych. Ważniejszym punktem październikowych wydarzeń będzie spotkanie z kołobrzeżanką, Elżbietą Cherezińską, która opowie o swoich opowieściach historycznych.

 Jak podkreślają przedstawiciele biblioteki, każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie wydarzenia są otwarte i bezpłatne Spotkania odbywać się będą we wszystkich trzech punktach MBP: w Bibliotece Głównej przy ul. Frankowskiego 3, w „Brzozowym Zakątku” przy ul. Brzozowej 9A oraz w nowej filii na Ogrodach przy ul. Żółkiewskiego 6. Szczegółowy program wydarzeń dostępny jest na plakatach oraz w siedzibach biblioteki.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 30/10/2025 17:46
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości