Reklama

 

 



Miało być wizytówką Kołobrzegu, a nadal straszy...

08/04/2025 19:49

Co dalej z Morskim Okiem? To pytanie zadaliśmy w naszym mailu spółce Zdrojowa Invest, która dekadę temu zakupiła obiekt. Nadal, już kilka tygodni, czekamy na odpowiedź. Przypomnijmy, że ostatnia większa dyskusja na temat obiektu odbyła się 5 lat temu. Od tej pory o tej sprawie jest zupełnie cicho, a Morskie Oko niszczeje i straszy turystów.

W 2015 roku spółka Zdrojowa Invest, do której należą takie hotele, jak Marine Hotel czy Royal Tulip Sand, informowała media, że zamierza zrekonstruować i przywrócić świetność zakupionemu obiektowi. W 2020 roku odbyła się dyskusja na ten temat podczas sesji Rady Miasta, radni wykluczyli wówczas Morskie Oko z procedowanych zmian planu zagospodarowania przestrzennego dla Uzdrowiska Wschód, po to, aby inwestor mógł odbudować obiekt. Mógł to zrobić jedynie w oparciu o stary plan, ponieważ nowy nie uwzględniał w ogóle powstanie takiej budowli.

Od czasu zakupu minęło 10 lat i nie wygląda na to, aby w tym miejscu miało się coś zmienić. Tutaj dokładnie widać, jak destrukcyjne potrafią być upływ czasu i działanie natury...

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Kołobrzeski Serwis Informacyjny e-KG.pl Aktualizacja: 08/04/2025 20:28
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości