Reklama

 

 



MOP Jarkowo na ukończeniu. GDDKiA ogłasza – wkrótce otwarcie

21/04/2022 08:19

„W ciągu najbliższych kilku tygodni dzierżawca MOP Jarkowo na S6 między więzłami Kiełpino i Kołobrzeg Zach. planuje  uruchomienie stacji paliw” - poinformowała w mediach społecznościowych Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, oddział w Szczecinie. Będą to pierwsze stacje (po obu stronach ekspresówki)  na S6 Goleniów – Koszalin.

Przypomnijmy; przetarg na budowę MOP-u wygrała Grupa Orlen. W każdej z otwartych stacji będą czynne również punkty gastronomiczne (pod marką Orlen).

foto: GDDKiA Szczecin

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Niesmak - niezalogowany 2022-04-21 10:17:46

    Bez wjazdu od strony okolicznych wiosek?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • bi - niezalogowany 2022-04-21 10:42:40

    bez wjazdu w tym kraju nic nie robi się dla ludzi

    • Zgłoś wpis
  • pjoterek - niezalogowany 2022-04-21 11:37:26

    A czy widziałeś, aby na drogach tego typu była możliwość wjazdu z miejsca innego niż autostrada lub droga ekspresowa ? Raczej nie, taka możliwość może być tylko (i nie wszędzie) dla pracowników !

    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości