
„W ciągu najbliższych kilku tygodni dzierżawca MOP Jarkowo na S6 między więzłami Kiełpino i Kołobrzeg Zach. planuje uruchomienie stacji paliw” - poinformowała w mediach społecznościowych Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, oddział w Szczecinie. Będą to pierwsze stacje (po obu stronach ekspresówki) na S6 Goleniów – Koszalin.
Przypomnijmy; przetarg na budowę MOP-u wygrała Grupa Orlen. W każdej z otwartych stacji będą czynne również punkty gastronomiczne (pod marką Orlen).
foto: GDDKiA Szczecin

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bez wjazdu od strony okolicznych wiosek?
bez wjazdu w tym kraju nic nie robi się dla ludzi
A czy widziałeś, aby na drogach tego typu była możliwość wjazdu z miejsca innego niż autostrada lub droga ekspresowa ? Raczej nie, taka możliwość może być tylko (i nie wszędzie) dla pracowników !
Babciu znów z tym hot dog iem ????
Znowu instrybutorów nastawiali blisko Rymania.
Bez wjazdu od strony okolicznych wiosek?
bez wjazdu w tym kraju nic nie robi się dla ludzi
A czy widziałeś, aby na drogach tego typu była możliwość wjazdu z miejsca innego niż autostrada lub droga ekspresowa ? Raczej nie, taka możliwość może być tylko (i nie wszędzie) dla pracowników !