Reklama

 

 



Moya otwiera kolejną stację na terenie powiatu kołobrzeskiego. Zobacz gdzie

12/05/2023 19:08

 

18 maja ma zostać otwarta kolejna stacja tej sieci na terenie powiatu kołobrzeskiego.

Zmodernizowany obiekt zostanie otwarty przy ul. Świdwińskiej 20 w Gościnie w miejscu dawnej stacji Lomax. Stacja ma być dostosowana do najwyższych standardów sieci. Oprócz tzw. szybkich wlewów paliwa kierowcy będą w sklepie na stacji zaopatrzyć się w artykuły motoryzacyjne, spożywcze, przemysłowe oraz higieniczne.


Na stacji będzie działał również punkt Caffe Moya, w którym będzie można zjeść szybko posiłki w specjalnej strefie.  Do dyspozycji klientów będzie również samoobsługowa myjnia ręczna.  Stacja w Gościnie będzie będzie kolejnym obiektem w województwie zachodniopomorskim, działającym w barwach sieci MOYA. Ze względu na swoje położenie placówka będzie obsługiwała głównie ruch lokalny.

Oficjalne otwarcie zaplanowano w najbliższy czwartek o godz.12.00. Tego dnia na klientów będzie czekać  m.in. tańsze paliwo (20 gr) oraz kawa za złotówkę do każdego tankowania..

Reklama

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości