Reklama

 

 



Największym hotelem w Polsce będzie zarządzać kołobrzeżanka

05/01/2024 20:05

Gigantyczny hotel kształtem przypominający wycieczkowiec planowo ma zostać otwarty w połowie tego roku. Stanowisko dyrektora generalnego  
Hotelu Gołębiewski w Pobierowie, bo właśnie o tym obiekcie mowa, objęła kołobrzeżanka Wioletta Szatkowska-Musiał. 

 

Managerka posiada blisko 30-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Jak podaje serwis e-hotelarz.pl swoją karierę rozpoczęła w 
1995 r. w Centrum Zdrowia i Relaksu Verano jako recepcjonistka.  Rok później przeniosła się do kompleksu Arka Medical Spa obejmując funkcję 
kierownika hotelu. We wrześniu 2016 została jego dyrektorem. 

Reklama

 

Warto dodać, że Hotel Gołębiewski w Pobierowie, będzie największym tego typu obiektem w Polsce. Kompleks, który obecnie jest cały czas w trakcie budowy posiada 11 pięter (i 13 kondygnacji). W około 1 200 pokojach znajdzie się miejsce dla ponad 3 tysięcy gości. Będzie to obiekt 5-gwiazdkowy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości