Reklama

 

 



Nie marnuj jedzenia w święta. Przynieś je do lodówki społecznej

25/12/2023 17:02

Okres świąteczny to czas, gdy na stołach w naszych domach pojawia się więcej dań niż zwykle. Często tego jedzenia jest tak wiele, że nie dajemy rady sami go zjeść. Jeśli w trakcie lub po świętach zostało nam jedzenie i jest ryzyko, że się zmarnuje, warto się nim podzielić. Wystarczy zanieść świąteczne potrawy i inne produkty do lodówki społecznej przy ulicy św. Jana Pawła II. W sąsiedztwie Hotelu Centrum funkcjonuję ona od ponad pół roku.

Inicjatorzy tego miejsca, zachęcają do podzielenia się żywnością, którą przygotowaliśmy na święta. Tam z pewnością się nie zmarnuje i trafi do tych osób, które tego najbardziej potrzebują.

Żywność do tzw." jadłodzielni"  można dostarczać całodobowo. Ważne, żeby pozostawione potrawy najlepiej opisać datą sporządzenia i ewentualną datą przydatności do spożycia.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości