Hejt, czyli obrażanie, ośmieszanie czy poniżanie innych to jedna z form cyberprzemocy. Jak go rozpoznać i jak sobie z nim radzić? Czy na pewno hejt jest domeną tylko Internetu? Czy w życiu codziennym, w realu, zdarza się, że emocje nas poniosą i użyjemy mowy nienawiści? Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć zaproszeni goście podczas spotkania warsztatowego „Nie mów do mniej hejtem”. Na spotkanie, które adresowane jest do młodzieży szkół średnich zaprasza Fundacja Północna 28.
Gośćmi wydarzenia będą Małgorzata Maj, pełnomocnik prezydent Kołobrzegu ds. równego traktowania oraz ds. osób z niepełnosprawnościami, Małgorzata Szczubkowska, prezes Stowarzyszenia „Kropka - Wolni od Uzależnień”, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień oraz dziennikarki: Iwona Siemińska (e-kg.pl) i Monika Makoś (okkolobrzeg.pl).
Spotkanie warsztatowe zaplanowano 17 listopada o godz.18.00 w Laboratorium Kultury Adebar. wstep wolny.
Projekt „Nie mów do mniej hejtem” jest dofinansowany z programu Społecznik 2022-2024.
Partnerzy projektu:
OWES Koszalin
Program Społecznik
Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Pomorze Zachodnie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze