Reklama

 

 



Nowy łącznik do drogi ekspresowej. Jakie będą limity prędkości?

22/01/2024 19:19

W pierwszym kwartale tego roku ma być gotowy dwupasmowy łącznik węzła S6 Kołobrzeg Wschód z rondem im. Patana w Kołobrzegu. Droga budowana jest wraz z wiaduktem w Budzistowie.

Obecnie trwają prace wykończeniowe, między innymi montaż ekranów dźwiękochłonnych oraz oznakowania pionowego. Łącznik ma przyspieszyć wjazd do Kołobrzegu z trasy szybkiego ruchu.  Wiemy już jakie limity prędkości będą obowiązywały na nowym odcinku.

 

Zgodnie z przepisami będzie można poruszać się tam samochodem do 70 km/h. Przy dojeździe do ronda będzie należało zwolnić przynajmniej do 50 km/h. To m.in.  podobna prędkość, jaką można poruszać się ulicą Europejską łączącą ulice 6 Dywizji Piechoty i Toruńską w Kołobrzegu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości