W pierwszym kwartale tego roku ma być gotowy dwupasmowy łącznik węzła S6 Kołobrzeg Wschód z rondem im. Patana w Kołobrzegu. Droga budowana jest wraz z wiaduktem w Budzistowie.
Obecnie trwają prace wykończeniowe, między innymi montaż ekranów dźwiękochłonnych oraz oznakowania pionowego. Łącznik ma przyspieszyć wjazd do Kołobrzegu z trasy szybkiego ruchu. Wiemy już jakie limity prędkości będą obowiązywały na nowym odcinku.
Zgodnie z przepisami będzie można poruszać się tam samochodem do 70 km/h. Przy dojeździe do ronda będzie należało zwolnić przynajmniej do 50 km/h. To m.in. podobna prędkość, jaką można poruszać się ulicą Europejską łączącą ulice 6 Dywizji Piechoty i Toruńską w Kołobrzegu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze