Reklama

 

 



Nowy parking oblegany w okresie noworocznym

04/01/2026 17:57

Otwarcie wielopoziomowego parkingu w kołobrzeskim porcie zbiegło się z okresem wzmożonego ruchu w mieście. Obiekt był intensywnie wykorzystywany zwłaszcza w czasie świąt oraz w noc sylwestrową, kiedy do Kołobrzegu przyjechało wielu turystów. Również w obecny weekend, tuż przed kolejnym świętem, widać, że parking w tym miejscu jest realnie potrzebny.

W okresie świąteczno-noworocznym miejsca postojowe w obiekcie w większości były zajęte. Z parkingu korzystali zarówno mieszkańcy, jak i osoby przyjezdne spędzające w mieście kilka dni. Najszybciej zapełniały się niższe kondygnacje, natomiast wolne miejsca pozostawały głównie na dachu obiektu, co można wiązać z zimową aurą i opadami śniegu.

Znaczenie ma także poziom opłat. Godzina postoju w nowym obiekcie kosztuje 5 złotych, podczas gdy w strefie A pierwsza godzina parkowania to wydatek 6,40 zł. Niższa stawka sprawia, że kierowcy chętnie korzystają z tańszej alternatywy. Podczas ostatnich dwóch weekendów było to jedyne miejsce, gdzie pozostawienie samochodu było możliwe.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 04/01/2026 17:57
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości