
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaakceptowało listę jednostek OSP, do których w 2023 roku trafią nowe wozy strażackie. Zakup samochodów zostanie dofinansowany przez MSWiA, NFOŚ i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska. Zgodnie zapowiedzią, w tym roku przynajmniej 24 auta trafią do zachodniopomorskich strażaków ochotników. W naszym regionie średni samochód ratowniczo-gaśniczy pojawi się w Karcinie. W minioną sobotę przedstawiciele jednostki odebrali promesę na zakup takiego pojazdu. Koszt nowego wozu ma wynieść ok. 1,2 miliona złotych, z czego 300 tysięcy złotych wyasygnuje ze swoich środków Gmina Kołobrzeg
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze