Reklama

 

 



OSP Karcino z promesą na nowy samochód. Pojazd trafi tutaj jeszcze w tym roku

27/02/2023 18:57

 

 

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaakceptowało listę jednostek OSP, do których w 2023 roku trafią nowe wozy strażackie. Zakup samochodów zostanie dofinansowany przez MSWiA, NFOŚ i Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska. Zgodnie zapowiedzią, w tym roku przynajmniej 24 auta trafią do zachodniopomorskich strażaków ochotników. W naszym regionie średni samochód ratowniczo-gaśniczy pojawi się w Karcinie. W minioną sobotę przedstawiciele jednostki odebrali promesę na zakup takiego pojazdu. Koszt nowego wozu ma wynieść ok. 1,2 miliona złotych, z czego 300 tysięcy złotych wyasygnuje ze swoich środków Gmina Kołobrzeg

Reklama

 

 

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości