Reklama

 

 



Otwarcie parkingu w porcie przesunięte. Pierwsza ruszy siłownia i Biedronka


Prace przy parkingu w porcie zmierzają ku końcowi. Inwestor rozpocznie za chwilę procedurę odbiorów technicznych, które są niezbędnym etapem przed oddaniem obiektu do użytku. Proces ten potrwa około miesiąca, dlatego wiadomo już, że termin otwarcia największego obecnie przedsięwzięcia w porcie ulegnie przesunięciu.


We wrześniu informowaliśmy, że parking ma zostać otwarty na przełomie października i listopada. Obecnie przewiduje się, że nastąpi to pod koniec listopada, a możliwe, że nawet na początku grudnia.

Z niecierpliwością na zakończenie prac czekają dzierżawcy lokali znajdujących się w nowym obiekcie. Z naszych informacji wynika, że jeszcze w tym roku działalność rozpocznie siłownia, na którą czeka wielu kołobrzeżan, a także sklep Biedronka. Drogeria Rossmann prawdopodobnie otworzy się na początku roku.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/10/2025 07:51
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

 


Reklama

Wideo e-kg.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości